Dezamăgire în sufletul omului care a înființat FC Hermannstadt, după retrogradare: ”N-au arătat deloc bine”
Dezamăgire în sufletul omului care a înființat FC Hermannstadt, după retrogradare: ”N-au arătat deloc bine”
About 2 Minutes
0:00
2:05
0:00
/
2:05
1x