Ora de Sibiu

Reacție dură a fanilor sibieni la adresa jucătorilor de la FC Hermannstadt: ”Ne-ați băgat în B, mercenarilor!”

Cei 150 de fani sibieni i-au aprostrofat minute în șir pe jucătorii de la FC Hermannstadt la finalul meciului de la Voluntari, care a consfințit o retrogradare rușinoasă în Liga 2. Antrenorul Dorinel…

Read the original at Ora de Sibiu

More audio from Ora de Sibiu