Ora de Sibiu

Starea celor doi copii răniți în accidentul de luni dintre Avrig și Bradu: medicii vin cu vești bune

Doi copii au ajuns luni după-amiază la spital după ce a fost implicați într-un accident rutier produs pe DN1 între Avrig și Bradu. Medicii vin cu vești noi cu privire la starea lor de sănătate. …

Read the original at Ora de Sibiu

More audio from Ora de Sibiu