Ora de Sibiu

Protest de amploare în Piața Victoriei: angajații din spitale sunt nemulțumiți de noua lege a salarizării

Sindicaliștii SANITAS au ieșit în stradă la București, nemulțumiți de plafonarea și reducerea veniturilor propuse în noua lege a salarizării.

Read the original at Ora de Sibiu

More audio from Ora de Sibiu