Ora de Sibiu

Nu aveau ce căuta la volan. Doi șoferi opriți la timp de polițiști în Avrig și Săliște

Polițiștii rutieri sibieni au depistat doi bărbați care au încălcat grav legislația rutieră, în urma unor controale desfășurate în Avrig și Săliște, în cursul zilei de 30 martie. Primul caz a fost…

Read the original at Ora de Sibiu

More audio from Ora de Sibiu