Ora de Sibiu

Lovitură financiară pentru FC Hermannstadt: clubul pierde peste 2,3 milioane de euro după retrogradare

După ce a retrogradat în Liga 2, FC Hermannstadt pierde 6,75 milioane de lei de la Primăria Sibiu și rămâne și fără banii din drepturile TV. Retrogradarea lui FC Hermannstadt în Liga 2 produce un…

Read the original at Ora de Sibiu

More audio from Ora de Sibiu