Ora de Sibiu

Mesaj devastator al Peluzei Nord după retrogradarea lui FC Hermannstadt: ”Sibiul merită mai mult”

Suporterii lui FC Hermannstadt de la ”Peluza Nord” au emis un comunicat de presă, în care incriminează conducerea clubului, staff-ul tehnic și jucătorii pentru retrogradarea echipei în Liga 2. Fanii…

Read the original at Ora de Sibiu

More audio from Ora de Sibiu