Ora de Sibiu

Dorinel dă vina pe arbitraj după RETROGRADAREA Sibiului: ”Să le fie rușine”

După jocul penibil de la Voluntari, scor 0-3 în returul barajului de promovare/menținere, Dorinel Munteanu nu se simte cu nimic vinovat și dă vina doar pe arbitraj și pe conducerea lui FC…

Read the original at Ora de Sibiu

More audio from Ora de Sibiu