Ora de Sibiu

Primăria mesaj de Ziua Armatei Române: “La Mulți Ani, tuturor celor din Garnizoana Sibiu”

Sibiu marchează Ziua Armatei, cu mesaje de apreciere din partea primarului Astrid Fodor pentru militarii locali și cei din Comandamentul NATO, subliniind legătura orașului cu instituțiile militare.

More audio from Ora de Sibiu