Ora de Sibiu

Scandal pe stradă la Roșia. Trei bărbați spitalizați: „Mi-au dat cu bâta în cap” / foto

Trei bărbați din Roșia au fost agresați în stradă; victimele au fost transportate la spital, iar poliția cercetează evenimentul fără plângeri depuse deocamdată.

More audio from Ora de Sibiu