Ora de Sibiu

Dezamăgire în sufletul omului care a înființat FC Hermannstadt, după retrogradare: ”N-au arătat deloc bine”

”Părintele” clubului FC Hermannstadt, Teodor Birț regretă declinul echipei sibiene, care a retrogradat în Liga 2 la capătul unui sezon dezastruos. Teodor Birț a pus pe picioare proiectul FC…

Read the original at Ora de Sibiu

More audio from Ora de Sibiu